Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekimi 4 Haziran 2017 338 defa okundu 0 yorum

Fiziksel olarak güzel görünmeyi her insan ister. Bu yazımızda son zamanların özellikle erkekte oluşan saç dökülmesinin tedavisi ve saç ekim fiyatlarını ortalama olarak sizlerle paylaşacağız.

Hatırlarsınız ki bir önceki yazımızda saç ektirmeden önce nelere dikkat edeceğimiz hususunda sizlere bilgiler vermiştik. Eğer o yazımızı okumadıysanız tıklayınız adresine giderek saç ekimi öncesi dikkat edilmesi gerekenler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Saç ekimi fiyatları son günlerde popüler olduğundan dolayı fiyatlar hep maksimum seviyede tutulmaktadır. Bu özellikle genç kardeşlerimizi üzse de saçı epeyce bir dökülmüş olanlar bu tek fiyat olmasının avantajlarını kullanmaktadır.

Tek Fiyat Olmasının Zararları ?

Öncelikle genetik saç dökülmesi yaşayan gençler, genç yaşta ufak açılmalar gerekir. Yani 2 saatlik bir operasyonla saç ekimi yapılacak kişiyle, 8 saatlik operasyonla saç ekimi yapılan kişi aynı fiyatı öder. Bu durum bazılarının umrunda olmaz ancak maddi yandan sıkıntılı olan kişiler bu yüzden farklı ekim yerlerini tercih etmek zorunda kalabilirler.

Tek Fiyat Olmasının Yararları ?

Bu durum saçı oldukça fazla dökülen kişilere büyük fayda sağlamaktadır. Çünkü ortalama bir fiyat üzerinden ödeme yapar ve operasyona göre ödediği rakam çok makuldur.

Araştırma yaptınız ve sonuç olarak bir yerde yaptırmaya karar kıldınız, ancak burası tek fiyat üzerinden fiyatlandırma yapıyor ve benim imkanım yok ne yapmalıyım ?

Böyle durumlarda hemen tek fiyat üzerine çalışıyor diye orayı direk listeden silmek yerine yüzyüze konuşmayı tercih edin. Durumunuzu anlatın % 90 ihtimalle saç ekiminizi yapacak kişi sizlere yardım olacaktır.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekiminde ödenecek minimum tutar 2000 TL’dir. Yani 2 tel saçta ektirseniz de bu rakamdan aşağı bir ekim yapmazlar. Bu rakam ekim yapılan yere göre değişmektedir. Bazen firmaların minimum tutarı 3000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ancak son zamanlarda saç ekimini popülerleşmesiyle birlikte saç ekimi yapan yerler kampayalar yaparak maksimum ekim yapıyorlar ve tek fiyat üzerinden değerlendirmeye alıyorlar. Bu rakam 3500 TL gibi bir rakam. Ancak bu fiyatlandırma farklılık gösterebilir ki eğer saçınız kelleşme noktasına gelmişse bu rakam çok iyi.

Piyasada bu iş üzerinde en popüler olan kişilerinde yaptığı operasyonlarda aldığı rakam ise maksimum 6000 TL’dir.
Bizim bu konudaki önerimiz, saç ekimi yaptıracağınız yerin öncelikle bir önceki yazımızda yazdıklarımıza uygun olmasıdır. Çünkü eğer parası ucuz diye kalitesiz bir yerde ekim yaparsanız bunun sonuçlarını siz çekersiniz hatta ilerleyen zamanlarda verdiğiniz paranın iki katını vermek durumun kalabilirsiniz.

Yazımızda reklam olmaması adına hiçbir kuruluşun ismini vermedik. Eğer sizler saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız ancak nereye yaptıracağınız konusunda şüpheniz varsa bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz.

SaglikForm.com

SaglikForm.com Admin'i.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.